Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hakan Ural’dan olay AK Parti sözleri! Yapılan hizmetler

Türkiye’nin sevilen ismi ünlü oyuncu Hakan Ural, çocukluğundan özel yaşamına, kariyerinden ülke gündemine kadar pek çok konuda Akşam’dan Tuğba Kalçık’a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Peki Batı’nın ülkemize tutumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Son yıllarda Batı Türkiye ile büyük bir çatışma içine girdi. Ülkemizdeki tüm terör örgütlerine üstü kapalı da değil açıkça destek verdiği halde dönüp demokrasimizi eleştiriyor. Batı’nın bu tavrını çok yanlış buluyorum. Terör faaliyeti gerçekleştiren bu örgütleri kendi topraklarında barındırıyor sonra da Türkiye’nin politikalarını eleştiriyor. Kusura bakmasınlar, sen önce terör örgütlerine neden destek verdiğini açıkla. Sonra söyleyecek sözün olsun. Batı’nın bu tavrına karşı biz halk olarak birbirimize çok daha fazla kenetlenmeliyiz. Söz konusu ülkemizin menfaati olunca kendi içimizde birleşmeliyiz. Milli konulara partiler üstü bakmalıyız. Bunun en güzel örneğini 15 Temmuz’da gösterdik.

VATANSEVER, BAYRAĞIMA VE TOPRAĞIMA BAĞLIYIM

Vatansever bir insanım. Bayrağına, toprağına ve milletine çok bağlı biriyim. Zorlu bir coğrafyada bulunuyoruz. Yaşadıklarımızı Türkiye değil, bölge üzerinden değerlendirmemiz gerekiyor. Planlı biçimde kurdukları bu oyunu hem Türkiye’de hem de bölgedeki diğer ülkelerde devreye sokarak, nihai hedeflerine ulaşmaya çalışıyor. Bunun için de ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Yanıbaşımız Suriye’de yaşananlar ortada. Bundan en büyük zararı ise ne yazık ki bölge halkları görüyor.

Geçmişten bugüne baktığınızda Türkiye nasıl dönüşüm geçirdi?

Çocukluğumda gaz, yağ, ekmek ve tüp hep kuyruğa girerek alınırdı. Bu dönemlerin tüm zorluklarını görmüş biri olarak, ülkemizin geldiği noktayı takdir ediyorum. İstanbul’a bakın örneğin. Metrodan üçüncü köprüye çok geniş bir ulaşım ağı yapıldı. Yapılan bu hizmetleri inkâr edeni Allah çarpar. Halkımızın huzuru ve refahı için yapılan bu hizmetlere partiler üstü bakmalıyız. Bunu ister AK Parti isterse CHP yapmış olsun, halka sunulan hizmetleri takdir etmemiz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Ünlü oyuncu ameliyat oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri