Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kaymakam Coşkun’dan TEOG birincisine ödül

sınıf öğrencisi Ayşe Naz Topbaş’ı ödüllendirdi.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 8. sınıf öğrencileri için gerçekleştirilen 2016-2017 eğitim öğretim dönemi TEOG sonuçlarına göre Mehmetli Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Ayşe Naz Topbaş 120 net yaparak Türkiye birincisi oldu.

Ayşe Naz Topbaş ve Mehmetli Ortaokulu Müdürü İbrahim Ercan Karaoğlu okul idarecileri ile öğretmenleri, İlçe Milliği Eğitim Müdürü Ali Sertle birlikte Sumbas Kaymakamı Ömer Coşkun’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Kaymakam Ömer Coşkun, Türkiye birincisi olmasından dolayı Ayşe Naz Topbaşı tebrik ederek altın hediye etti.

Kaymakam Coşkun, Başarılı öğrencimiz, dersleriyle birlikte sosyal ve kültürel alandaki başarılarını Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında da göstererek taçlandırmıştır. Öğrencimizin başarılarının artarak devam edeceğine inanıyorum. Bu başarılarda emeği geçen öğrenci, öğretmen ve velilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Güzel Sanatlar Liseleri’nden “3 Lise 1 Sergi” adlı karma sergi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri