Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Osmaniye’de Off-Road heyecanı

’sü düzenlenen Off-Road Şenlikleri başladı.

27 il ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden olmak üzere 100’e yakın aracın 4 kategoride katıldığı şenliklerde pilotlar zorlu parkurlarda kıyasıya mücadele verdi.

Çukurova Off Road Başkanı Yaşar Yatalakoğlu, parkurların zorlu olmasının yarışmacıları daha da hırslandırdığını belirterek, Bu tür etkinliklerin devamını diliyoruz. Tüm engellere rağmen Osmaniye bunu başardığı için çok teşekkür ederiz. Bu tür etkinliklerin bitmemesi lazım. Bu tür şenliklerde yarışmacılar yetişiyor. Yarışmaların yapılması lazım ama maalesef bu tür yarışları engellemeye çalışan çok. Kazasız belasız yarışlar diliyorum” dedi.

Yarışmalara Adana Off Road Kulübü’nden katılan bir yarışmacı, “Parkur son derece zorlu ve bir o kadar da güzel bir parkur. Ben çok zevk aldım kendi adıma. Bir daha olsa bir daha yarışırım” ifadelerini kullandı.

Yarışmalara 6 araçla katılan Kilis Off Road Kulübü Başkanı Nurettin Akardoğan, “Şu anda 6 aracımız yarışıyor. Güzel bir organizasyon olmuş. Parkur çok güzel. Seyircimiz çok güzel. Çok şükür kazasız belasız bir organizasyon yapıyoruz şu anda” diye konuştu.

Yarışmalara Konya’dan gelen ve 53 yaşından sonra bu tutkuya başladığını belirten Adem Değerli, “Adrenalinin yükselmesi için gerçekten bu işlerin yapılması lazım. Konya’dan buraya 10 araçla geldik. Birazdan yarışacağız nasip olursa” şeklinde konuştu.

Akşam saatlerinde bitmesi planlanan yarışmaların ardından derece alanlara ödülleri verilecek.

Bir önceki yazımız olan AK Parti İstanbul Milletvekili Kuzu: “Bu sistemde meclisin alası var” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri