Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Öztürk: “BESYO, Osmaniye’de sporun gelişmesine katkı sağlayacak”

Futbol İl Temsilcisi Harun Uygun ve ASKF Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte OKÜ Rektörü Murat Türk’ü ziyaret eden Öztürk, Osmaniye’de sporun gelişmesine yaptığı katkılar ve verdiği desteklerden dolayı Türk’e teşekkür ederek plaket takdim etti.

ASKF’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Öztürk, OKÜ bünyesinde kurulan ve gelecek yıldan itibaren öğrenci almaya başlayacak BESYO’nun Osmaniye’de sporun gelişmesine çok büyük katkıları olacağını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, ASKF yönetimine teşekkür ederek, 2017-2018 futbol sezonunun hayırlı olmasını diledi.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da spora ve sporculara destek olmaya devam edeceklerini belirten Türk, OKÜ’nün kapılarının tüm sporculara ve Osmaniye halkına açık olduğunu söyledi.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, 2016 – 2017 sezonu U17 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarına ev sahipliği yapmıştı.

Bir önceki yazımız olan Osmaniye’de İŞKUR’dan 262 kişilik istihdam başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri