Osmaniye Haberleri, Osmaniye Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Silah dükkanını soydu, hükümete mail attı!

Polis yetkilileri, bir silah dükkanında yüksek kalibreli 16 silah çaldıktan sonra, hükümet karşıtı bir manifesto yazarak ABD Başkanı Donald Trump’a mail atan Jakubowski’nin tehlikeli olabileceğini belirtiyor.

HÜKÜMET KARŞITI MANİFESTO YAZDI

Wisconsin eyaletinin Janesville şehrinde bir silah dükkanını soyduktan sonra kayıplara karışan Joseph Jakubowski’yi aramak için 150’den fazla polis memurunun çalışmalarını sürdürdüğü belirtilirken, şahsın çelik yelek ve çelik başlık kullanıyor olabileceği açıklandı.

Yetkililer, Jakubowski’nin Trump’a yolladığı 160 sayfalık hükümet karşıtı manifestoda ‘din karşıtı’ öğeler bulunduğunu ve bu nedenle bölgedeki kiliselerde ekstra önlemler alındığını açıkladı.

Konuyla ilgili polis yetkilileriyle birlikte bir basın toplantısı düzenleyen Rock County şerifi Robert Spoden, Basit olarak, bütün hükümet yetkililerine karşı kızgınlığı var. Başkan ve ya yerel yetkililer ve ya hukuk adamları fark etmiyor. Yetki sahibi olan ve ya yönetimsel gücü olan hiç kimseyi sevmiyor. ifadelerini kullandı.

İHBAR EDENE 10 BİN DOLAR

FBI, Jakubowski’nin yakalanmasına yardımcı olacak bilgiler veren kişilerin 10 bin dolarla ödüllendirileceğini açıkladı.

Bir önceki yazımız olan Sincar'da 1646 Ezidi cesedi bulundu başlıklı makalemizde DAEŞ, ezidiler ve ırak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri